loadingimg

Wczytuję dane...
Nowy Testament - Duża Czcionka
Cena:29,95 PLN
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Waga produktu: 1.4 kg
  • Realizacja zamówienia: 1 dni

średnia: 3.7  ocen: 31
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Pomysł wydania Nowego Testamentu w wersji z dużymi literami narodził się w 2011 roku dzięki rozmowom z wieloma czytelnikami Pisma Świętego.

Wiele osób, pragnących regularnie czytywać Pismo Święte, skarży się na małe litery i nieczytelne czcionki w dostępnych wydaniach, co znacznie utrudnia lekturę. Problem jest szczególnie bolesny dla osób starszych, których wzrok nie jest już tak sprawny jak za czasów młodości.

Dodatkową trudnością, szczególnie dla osób starszych, jest wysoki koszt dostępnych egzemplarzy Pisma Świętego; w dodatku tym większy, im większy jest format wydania. Dla osób żyjących ze skromnych rent i emerytur zakup dużego wydania Pisma Świętego był do tej pory bardzo poważnym wydatkiem.

Te dwa cele - dostępność i łatwość czytania - postawiliśmy sobie za cel tworząc to wydanie. Po dwóch latach przygotowań i konsultacji, oddajemy w Wasze ręce jedyne w Polsce wydanie Pisma Świętego stworzone specjalnie dla osób mających problemy ze wzrokiem.

Przygotowując wydanie konsultowaliśmy się z ekspertami w dziedzinie typografii celem dobrania jak najbardziej czytelnej czcionki.

Dzięki tej współpracy czcionka, którą wydrukowaliśmy nasze wydanie Nowego Testamentu jest nie tylko znacznie większa niż w innych wydaniach, ale także została specjalnie dobrana pod kątem kształtu liter, odstępów i wielkości poszczególnych elementów - wszystko po to, aby czytanie wymagało jak najmniejszego wysiłku.

Dzięki temu litery są bardzo wyraźne i łatwe do rozróżnienia, a zmęczenie wzroku przy czytaniu naszego wydania jest znacznie mniejsze niż w przypadku innych wydań.

Pod tym adresem możesz pobrać i wydrukować jedną stroną naszego wydania:

 porownanie.pdf

Dla porównania, umieściliśmy na tej samej stronie skan typowego wydania Pisma Świętego w tzw. formacie "średnim". Dzięki temu, możesz samodzielnie sprawdzić i porównać wielkość czcionki oraz łatwość czytania obu wydań.


FORMAT A4 ! 

długość x szerokość x wysokość

( 30cm x 21cm x 3cm )

WAGA 1,45 KG !

DUŻA I ODPOWIEDNIO DOPASOWANA CZCIONKA !

IDEALNY WYBÓR DLA OSÓB STARSZYCH !

NISKA CENA !

WYSOKA JAKOŚĆ WYDRUKU !

615 STRON !

ISBN 978-83-934481-3-5

STAN: NOWA !!

DOSKONAŁY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ !Dla klientów, którzy pragną zamówić większą ilość sztuk przygotowaliśmy specjalne zniżki ! Po szczegóły zapraszamy do działu kontaktu.

Koszt wysyłki przy płatności online:

Nowość! Paczkomat - 8.50 PLN brutto ( max 1 książka)

Kurier - 15 PLN do 3 książek ( do 5kg ) - 17 PLN do 20 książek ( do 30kg )

Koszt wysyłki za pobraniem:

Kurier - 20 PLN do 3 książek ( do 5 kg ) - 22 PLN do 20 książek ( do 30kg )